Ekspertyza wykonywana na zlecenie Ministerstwa Infrastruktury

Szanowni Państwo,

W związku z realizacja badania wykonywanego na zlecenie Ministerstwa Infrastruktury, w ramach projektu: Ekspertyza w odniesieniu do Działania 6. Programu Dostępności Plus – Dostępny transport zbiorowy w zakresie następujących pojazdów: autobusy miejskie z uwzględnieniem trolejbusów, autobusy użytkowane w komunikacji międzymiastowej (wykonujące regularny przewóz osób), tramwaje, zwracamy się z uprzejmą prośbą o możliwość umieszczenia zaproszenia wraz z linkiem do ankiety na Państwa stronie internetowej.

Chcielibyśmy dotrzeć do jak największej liczby użytkowników pojazdów, aby poznać ich opinie i potrzeby, w celu wypracowania rekomendacji związanych m.in. z zapewnieniem technicznej dostępności wszystkich kupowanych środków transportu. W szczególności zależy nam na poznaniu opinii i wskazania potrzeb przez osoby z niepełnosprawnościami.

Ankieta dla użytkowników dostępna jest pod linkiem:

https://eu-consult.info.pl/2/index.php/72277?newtest=Y&lang=pl

i tzw. „kliknięcie” w link (lub skopiowanie linku do przeglądarki internetowej), przeniesie użytkowników pojazdów do ankiety internetowej.

Oczywiście wszystkie odpowiedzi zostaną przedstawione w formie zbiorczej.

Liczymy na przychylność, ponieważ Państwa wsparcie jest nieodzownym warunkiem powodzenia projektu i przydatności płynących z niego wyników.

Dodatkowe informacje