Dzień Kobiet w Kole Chojnice

10 marca 2020 r. Panie z PZN  Koła Powiatowego w Chojnicach spędziły mile czas. Święto to obchodzimy co roku, wówczas mężczyźni mogą wyrazić  Paniom wdzięczność za ich codzienną obecność, pomoc i wsparcie. W spotkaniu uczestniczyło ogółem 39 osób w tym 34 Pań.
Życzenia dla Pań złożyła pani Prezes Elżbieta Szymańska, która mówiła - dużo szczęścia pomyślności, mało smutku, moc radości oraz v-ce Prezes Mariusz Zalewski, który życzył wiele radości w życiu osobistym i spełnienia wszystkich marzeń.
Dodatkową atrakcją dla Pań była prelekcja z zakresu „Wartość człowieka w życiu” przeprowadzoną przez Panią Ewę Jasik Wardalińską terapeutkę posiadającą doświadczenie w tym zakresie.
Następnie Panie z wielką uwagą wysłuchały prelekcji i obejrzały film na temat bezpieczeństwa „SENIORZE NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ”, którą przedstawił asp. sztab. Dariusz Piekarski z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach.
Całe spotkanie upłynęło w miłej atmosferze. Była kawka i ciasteczka, a każda Pani otrzymała słodki upominek, a to wszystko dzięki naszemu sponsorowi za co serdecznie dziękujemy.

Dodatkowe informacje