Życzenia Wielkanocne 2021 Człuchów

Na stole święcone, a obok baranek,
Koszyczek pełny barwnych pisanek
I tak znamienne w polskim krajobrazie
W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie.
Zielony barwinek, fiołki i żonkile
- Barwami stroją uroczyste chwile.
W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie,
Gdy wielkanocne na stole śniadanie.

Zdrowych i spokojnych
Świąt Wielkanocnych
życzy
Zarząd PZN KP Człuchów

Komunikat ws. spotkania integracyjnego

W tym roku ze względu na pandemię COVID-19 Zarząd Koła Polskiego Związku Niewidomych w Człuchowie, z przykrością informuje swoich członków i sympatyków, że spotkanie integracyjne na Dzień Kobiet w tym roku się nie odbędzie.

Spotkanie świąteczne

Zarząd KP PZN w Człuchowie zdecydował, że w związku z pandemią i wprowadzony przez Rząd lockdown, spotkania wigilijnego nie możemy zorganizować w tak uroczysty sposób jak co roku.
Członków koła zaprosiliśmy do naszego biura, każdego na określoną godzinę tam podzieliliśmy się opłatkiem, złożyliśmy życzenia świąteczne i każdy otrzymał upominek od Mikołaja.

Biała Laska 2020 Człuchów

Koło Powiatowe PZN w Człuchowie 11 października 2020 r. uczciło swoje święto - Międzynarodowy Dzień Niewidomych, które na całym świecie obchodzone jest od 15 października 1964 r.
Prezes Koła Tadeusz Wielewski serdecznie przywitał wszystkich przybyłych na spotkanie, które odbyło się w restauracji "Duet". W spotkaniu udział wzięło 40-osób.
W tym roku ze względu na epidemię "Covid-19", spotkanie odbyło się w reżimie sanitarnym, wszyscy uczestnicy byli w maseczkach i po dezynfekcji rąk zajęli miejsca przy stołach na dwóch salach, gdzie czekał poczęstunek i upominek.
Członkowie i ich przewodnicy chętnie uczestniczą w spotkaniach, bo jest to okazja do wyjścia z domu i podzielenia się własnymi doświadczeniami.

KURS KOMPUTEROWY "MEWA"SENIOR 65+

PZN KOŁO POWIATOWE W CZŁUCHOWIE ZORGANIZOWAŁO KURS KOMPUTEROWY
"MEWA"SENIOR 65+.
PROGRAM MIAŁ NA CELU ROZWÓJ KOMPETENCJI CYFROWYCH MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO ZAGROŻONYCH WYKLUCZENIEM CYFROWYM Z ZASTOSOWANIEM DZIAŁAŃ SZKOLENIOWYCH,ANIMACYJNYCH W ŚRODOWISKU LOKALNYM,WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ.
KURS TRWAŁ OD 15.06.2020-26.08.2020R.
UCZESTNICZYŁO 20-OSÓB.
KURSANCI OTRZYMALI CERTYFIKATY I TABLETY NA WŁASNOŚĆ.

Dodatkowe informacje