Werbeo

Rynek pracy jest dla wszystkich

TO MOTTO I MOTOR NASZYCH WSZELKICH DZIAŁAŃ

Szanowni Państwo,

Reprezentuję Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, która od ponad 20 lat działa na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami w Polsce.

Zwieńczeniem naszych działań było utworzenie jedynego, ogólnopolskiego portalu ogłoszeniowego, w pełni poświęconego aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami o nazwie Werbeo. Głównym celem Werbeo jest promocja idei zatrudniania osób z niepełnosprawnościami, poprzez świadczenie bezpłatnych usług wspierających ich wejście na rynek pracy. Jesteśmy przekonani, że Państwa codzienny kontakt i działalność na rzecz osób z niepełnosprawnościami, daje nieprzecenione możliwości w zwiększeniu Ich świadomości o możliwościach aktywnego poszukiwania pracy.

Efektywne korzystanie z portalu

Pragniemy dotrzeć do jak największej liczby osób poszukujących zatrudnienia i dlatego zachęcamy do polubienia naszej facebookowej strony WERBEO.PL

Deklarujemy tym samym, chęć publikowania treści związanych z Państwa aktywnością, za pośrednictwem naszych kanałów w social media

Zachęcamy Państwa do poznania naszych stron: Portalu Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami Werbeo (www.werbeo.pl) oraz Serwisu Informacyjnego Ogólnopolskiej Bazy Pracodawców Osób Niepełnosprawnych (www.obpon.pl) i przekonania się, że nasze działania są potwierdzeniem słów, które do Państwa kierujemy. Wierzymy, że połączenie naszych sił pomoże wielu osobom z niepełnosprawnościami wejść na rynek pracy i cieszyć się aktywnym uczestnictwem w życiu społecznym.

Będziemy wdzięczni za informację, czy zechcą Państwo wesprzeć naszą inicjatywę.

Magdalena Zawadzka

Manager Projektu WERBEO.PL

Dodatkowe informacje