Ogłoszenie - nieczynne biuro w Gdynii

W związku z zarażeniem koronowirusem pracownicy Biura Koła Powiatowego PZN Gdynia pozostają do Państwa dyspozycji i służą pomocą w trybie pracy zdalnej.
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, można też korzystać z poczty elektronicznej
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prezes Koła PZN Gdynia: 608-641-202
pracownicy - Gienia: 728-936-589 / Renia: 728-931-056

Życzymy Państwu wiele zdrowia i wytrwałości na ten trudny dla wszystkich czas.
Zostańcie w domu!

Walne Zebranie Koła

W dniu 21.08.2019 r. w Domu Rzemiosła w Gdyni przy ul.10 lutego odbyło się walne zebranie naszego Koła. W trakcie spotkania odczytano sprawozdanie z działalności naszego Koła za okres od 15.07.2015 r do 21.08.2019 r.Przewodniczącym zebrania był Tadeusz Bigus,zastępcą przewodniczącego Ewa Redzimska-prezes Okręgu Pomorskiego PZN, sekretarzem Waldemar Pożarowszczyk - prezes Koła Gdynia. Wybrano również Zarząd na kolejną kadencję. W walnym zebraniu uczestniczyło kilkudziesięciu członków naszego koła.

Posiedzenie Zarządu Koła

W dniu 26.07.2019 r. w siedzibie Koła Powiatowego PZN Gdynia odbyło się posiedzenie Zarządu. Celem spotkania było przygotowanie do walnego zebrania, które planowane jest na 21.08. br.

Przycisk sygnalizacyjny

Przycisk sygnalizacyjny Crossguide EK 533 Plus to nowe urządzenie montowane na przejściach dla pieszych. Zostało wyposażone w dodatkowe funkcje dźwiękowe i świetlne ułatwiające niepełnosprawnym przejście przez jezdnię. Ciekawostką jest dodatkowy przycisk wydłużający czas zielonego światła czy wypukła grafika (na boku urządzenia)  wyglądu przejścia. Urządzenie zostało zaprezentowane w Urzędzie Miasta Gdyni przez przedstawiciela firmy Bush, producenta przycisku. W prezentacji wzięli udział przedstawiciele naszego koła oraz władz UM. Wkrótce zostanie przetestowane na gdyńskich ulicach.

Spotkanie Zarządu

W dniu 10.05.2019 r. w naszym kole powiatowym odbyło się spotkanie Zarządu koła powiatowego PZN Gdynia. Omówiono bieżące sprawy z zakresu działalności i finansów koła. Ustalono również termin zebrania sprawozdawczo-wyborczego, które odbędzie się w sierpniu.

Dodatkowe informacje