Wyjazd rekreacyjno – krajoznawczy

Polski Związek Niewidomych Koło Powiatowe w Kartuzach w ramach realizacji zadania publicznego organizuje siedmiodniowy wyjazd rekreacyjno – krajoznawczy

"Szlakiem Mazurskich Jezior"

Wyjazd odbędzie się w dniach od 30 lipca do 5 sierpnia 2018 roku. Serdecznie zapraszamy do udziału osoby niepełnosprawne wzrokowo wraz z przewodnikami, osoby starsze oraz dzieci posiadające orzeczenie o niepełnosprawności. Szczegółowych informacji udziela osobiście, telefonicznie oraz w jakiejkolwiek dostępnej formie prezes Koła Janina Doba nr tel. 724 888 835. Znajdziecie nas w siedzibie Koła w Kartuzach na ulicy Gdańskiej 1 pierwsze piętro Domu Środowiskowego. Przypominamy – ilość miejsc ograniczona i liczy się kolejność zgłoszenia.
Zadanie publiczne będzie realizowane dzięki dotacji: Gminy Kartuzy, Gminy Sierakowice, Gminy Somonino, Gminy Przodkowo, Powiatu Kartuskiego.

Zapraszamy!

Spotkanie sportowo – rekreacyjno – kulturalne

Polski Związek Niewidomych Koło Powiatowe w Kartuzach w ramach realizacji zadania publicznego organizuje jednodniowe spotkanie sportowo – rekreacyjno – kulturalne

"Powitanie Lata 2018"

Spotkanie odbędzie się w dniu 5 lipca 2018 roku o godz. 10:00 w Ostrzycach – kompleks sportowy "U Stolema".
W celu godnego i udanego powitania letniej aury serdecznie zapraszamy do udziału osoby niepełnosprawne wzrokowo wraz z przewodnikami. Szczegółowych informacji udziela osobiście, telefonicznie oraz w jakiejkolwiek dostępnej formie prezes koła Janina Doba nr tel. 724 888 835. Znajdziecie nas w siedzibie Koła w Kartuzach na ulicy Gdańskiej 1 – pierwsze piętro Domu Środowiskowego.
Zadanie publiczne będzie realizowane dzięki dotacji: Gminy Kartuzy, Gminy Chmielno, Gminy Żukowo, Powiatu Kartuskiego.

Zapraszamy!

Powitanie Lata w Ostrzycach

Polski Związek Niewidomych Koło Powiatowe  w Kartuzach w ramach realizacji zadania publicznego organizuje jednodniowe spotkanie sportowo – rekreacyjno – kulturalne ,,Powitanie Lata 2017”. Spotkanie odbędzie się w dniu 12 lipca 2017 roku o godz. 10:00 w Ostrzycach – kompleks sportowy  U Stolema . W celu godnego i udanego powitania letniej aury serdecznie zapraszamy do udziału osoby niepełnosprawne wzrokowo wraz z przewodnikami , osoby starsze oraz wszystkich , którym na sercu leży dobro innych niekiedy skrzywdzonym przez los ludzi.

Szczegółowych informacji udziela osobiście telefonicznie oraz w jakiejkolwiek dostępnej formie prezes koła Janina Doba  tel. nr 724 888 835. Znajdziecie nas w siedzibie koła w Kartuzach na ulicy Gdańskiej 1 – pierwsze piętro domu środowiskowego.

Zadanie publiczne będzie realizowane dzięki dotacji: Gminy Kartuzy, Gminy Chmielno, Gminy Żukowo, Powiatu Kartuskiego.

Wyprawa w Góry Stołowe

Polski Związek Niewidomych Koło Powiatowe w Kartuzach w ramach realizacji zadania publicznego organizuje siedmiodniowy wyjazd rekreacyjno – krajoznawczy ,,Wyprawa w Góry Stołowe”. Nasz wyjazd odbędzie się w dniach od 19 do 25 czerwca 2017 roku .  W celu dokładnego oraz zgodnego z turystycznym zwyczajem poznania kultury i historii regionu położonego po dwóch stronach Polskiej i Czeskiej granicy serdecznie zapraszamy do udziału osoby niepełnosprawne wzrokowo wraz z przewodnikami , osoby starsze oraz dzieci posiadające orzeczenie o niepełnosprawności wraz z opiekunami.

Szczegółowych informacji udziela osobiście, telefonicznie oraz w jakiejkolwiek dostępnej formie prezes koła Janina Doba  tel. nr 724 888 835. Znajdziecie nas w siedzibie koła w Kartuzach na ulicy Gdańskiej 1 (pierwsze piętro domu środowiskowego). Przypominamy – ilość miejsc ograniczona i liczy się  kolejność zgłoszenia .

Zadanie publiczne będzie realizowane dzięki dotacji: Gminy Kartuzy, Gminy Stężyca, Gminy Somonino, Gminy Sierakowice, Gminy Przodkowo, Powiatu Kartuskiego.

Lubuskie Warte Zachodu

Polski Związek Niewidomych Koło Powiatowe w Kartuzach w ramach realizacji zadania publicznego organizuje sześciodniowy wyjazd rekreacyjno – krajoznawczy "Lubuskie Warte Zachodu".  Nasz wyjazd odbędzie się w dniach 01-06 sierpnia 2016 roku. W celu dokładnego oraz zgodnego z turystycznym zwyczajem poznania ziemi Lubuskiej oraz Berlina i Poczdamu serdecznie zapraszamy do udziału osoby niepełnosprawne wzrokowo wraz z przewodnikami, osoby starsze oraz dzieci posiadające orzeczenie o niepełnosprawności wraz z opiekunami. Szczegółowych informacji udziela osobiście telefonicznie oraz w jakiejkolwiek dostępnej formie prezes koła  Janina Doba  tel. nr 724 888 835.  Jeśli znacie Kartuzy znajdziecie nas w siedzibie koła na ulicy Gdańskiej 1 – pierwsze piętro  domu środowiskowego. Przypominamy – ilość miejsc ograniczona i liczy się kolejność zgłoszenia. Zadanie publiczne będzie realizowane dzięki dotacji:

  • Gminy Kartuzy
  • Gminy Stężyca         
  • Gminy Somonino   
  • Gminy Sierakowice   
  • Gminy Przodkowo   
  • Powiatu Kartuskiego                                                   

Więcej artykułów…

  1. Kartuskie Powitanie Lata

Dodatkowe informacje