Wyjazd rekreacyjny do AQUA centrum w Kościerzynie

W dniu 25.05.2022 roku Zarząd Koła Powiatowego Polskiego Związku Niewidomych w Kartuzach zorganizował wyjazd rekreacyjny do AQUA Centrum w Kościerzynie. Ogółem do Kościerzyny wyjechało spragnionych mokrych wrażeń 19 osób.

Przed godziną 10-tą cała grupa zameldowała się przed basenem w Kościerzynie. Piękna wiosenna pogoda bardzo optymistycznie nastawiło całą ekipę na czekające ich atrakcje. Krótkie formalności i cała grupa już mogła korzystać z usług wodnego kompleksu. Duże baseny kąpielowe, zjeżdżalnie, bicze i masaże wodne oraz ciepłe jacuzzi to tylko niektóre atrakcje z których z wielkim animuszem korzystali wszyscy bez wyjątku uczestnicy wodnej wyprawy. Niestety czas płynie nieubłaganie i po godzinie 12-tej musieliśmy zakończyć nasz pobyt w kompleksie wodnym. Sprawnie i szczęśliwie cała grupa powróciła do Kartuz. Myślę, że wszyscy byli zadowoleni i tego typu wyjazdy na stałe wpiszą się do kalendarza przedsięwzięć naszego koła.

Serdecznie dziękujemy organizatorom oraz wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia tak potrzebnej i pożytecznej wycieczki po zdrowie i rehabilitację w wodnym świecie kościerskiego basenu. Serdecznie dziękujemy.

Dodatkowe informacje