Wrześniowa wycieczka

W dniach 2-4 września 2019r. odbędzie się wycieczka na trasie Gdańsk–Malbork–Elbląg–Kościerzyna.

Planowany przebieg wycieczki :

DZIEŃ I Przyjazd do Gdańska i zwiedzanie z przewodnikiem Głównego Miasta (do 3h): ul. Długa (Dom Uphagena, Ratusz Głównego Miasta Gdańska), Długi Targ (Neptun, Dwór Artusa), Długie Pobrzeże (Żuraw), Ulica Mariacka, Kościół Mariacki (wstęp), Przejazd do Sztutowa, zakwaterowanie Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ II Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem i wyjazd na Kanał Elbląski. Rejs po kanale Ostródzko-Elbląskim przez cztery pochylnie (Buczyniec, Oleśnica, Jabłonki, Jeleń). Zakończenie rejsu w miejscowości Jelenie i transport do Elbląga. Czas wolny w Elblągu Powrót do Sztutowa, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ III Śniadania, wykwaterowanie. Wyjazd do Malborka i zwiedzanie z przewodnikiem Zamku Krzyżackiego: Zamek Średni z siedzibą wielkiego komtura z wielkim refektarzem, Zamek Wysoki z salą kapitulną, skarbcem, kościół zamkowy NMP oraz potężne mury. Muzeum Bursztynu oraz wystawa uzbrojenia średniowiecznego. Wyjazd do domu.

Cena zawiera: - transport autokarem – Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym na Mierzei Wiślanej, pokoje 3,4 osobowe z łazienkami – Wyżywienie zgodnie z programem (2 x śniadanie i 2 x obiadokolacja) – Zwiedzanie z przewodnikiem Gdańska, Malborka, Kanał Elbląski – Bilety wstępu do następujących obiektów: Kościół Mariacki, Zamek w Malborku, Kanał Elbląski – Parkingi dla autokaru – Ubezpieczenie NNW.

Ilość miejsc ograniczona, ze względu na konieczność dokonania przedpłaty, chętnych prosimy o uregulowanie wpisowego w biurze koła do 15.07.2019r.

Dodatkowe informacje