Święto organizacji pozarządowych

Jak co roku dnia 10 czerwca 2018 r. po raz trzeci w Pucku odbyło się Święto Organizacji Pozarządowych "Spełniaj marzenia na ziemi Puckiej". Do wspólnego świętowania zgłosiło się 42 organizacje z powiatu puckiego, a nasze koło reprezentowało 10 osób.

50 Lecie Koła Puck

W dniu 12.10.2017 r. w sali Dominika odbyło się spotkanie z okazji dnia Białej Laski oraz 50 Lecia powstania Koła Powiatowego PZN Puck. Podczas uroczystości osobom zasłużonym dla związku wręczono odznaki "Przyjaciel Niewidomego" oraz podziękowania za długoletnią współpracę, były gratulacje od władz okręgu oraz władz samorządowych i organizacji pozarządowych. Podczas spotkania można było skorzystać z symulacji orientacji przestrzennej osób niewidomych. Całą uroczystość uwiecznił zespół COLORED.

Święto organizacji pozarządowych w Pucku

Dnia 11 Czerwca 2017r w Pucku odbyło się Święto organizacji pozarządowych "Zakochaj się w Pucku". Wspaniały dzień, było kolorowo, wesoło, do wspólnego świętowania zgłosiło się 35 organizacji z powiatu puckiego, które prezentowały swoją działalność statutową. Nasze koło reprezentowało 7 osób.

Burszynowa Koga dla Koła w Pucku

Dnia 02.03.2017r w Ośrodku Przygotowań Plimpijskich w Cetniewie odbyła się gala Bursztynowej Kogi 2016, wśród lauretów nagrodę główną otrzymało nasze koło powiatowe w kategorii wspieranie osób niepełnosprawnych (jest to taki lokalny Oskar).

Dzień Białej Laski w Pucku

17.10.2016 r. Koło Powiatowe PZN w Pucku zorganizowało spotkanie z okazji Dnia Białej Laski w  "Ristorante Mozaika" w Pucku. Wśród zaproszonych gości byli, Burmistrz Miasta Pucka - Pani Hanna Pruchniewska, Wójt Gminy Puck - Pan Tadeusz Puszkarczuk, przedstawiciel PCPR-u - Pani Krystyna Piontke, oraz Dyrektor Okręgu PZN w Gdańsku - Pani Krystyna Dzióbek. Prezes Koła PZN przywitała gości i członków Koła z okazji święta przekazała serdeczne życzenia. Oprócz tego Pani Dyrektor Okręgu wręczyła dwóm osobom medal Przyjaciel Niewidomego.

Dodatkowe informacje