Święto Patrona i Przyjaciół Szkoły w Borzechowie

Dnia 12 czerwca 2017 roku na zaproszenie Społeczności Zespołu Szkół  Publicznych w Borzechowie  Prezes KP PZN w Starogardzie Gd. Joanna Grabowska i członek  zarządu koła  Maria Socha uczestniczyły w uroczystości Święta Patrona i Przyjaciół Szkoły. Na ręce pani Dyrektor Marii Tomana złożyłyśmy  serdeczne podziękowanie za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu  dla członków naszego koła szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Podziękowaliśmy również za  programy artystyczne młodzieży tej szkoły.  Są one zawsze piękną oprawą naszych  uroczystości.

Cieszymy się, że szkoła w Borzechowie im. Ojca  Flawiana Słominskiego jest przyjacielem naszego koła. Całej  społeczności szkolnej życzyliśmy osiągnięć dydaktycznych i wychowawczych  oraz bezpiecznych i pełnych wrażeń wakacji.

 

 

Dodatkowe informacje