INTEGRACJA NIEPEŁNOSPRAWNYCH NA TURNIEJU KRĘGLOWYM 2020

Po wakacyjnych wyjazdach i urlopach trochę za sobą stęsknieni spotkaliśmy się na turnieju kręglowym, który odbył się 8 września br. Wzięło w nim udział 25 niepełnosprawnych mieszkańców Starogardu Gdańskiego (w tym członkowie Koła PZN). O godzinie 12:00 zostaliśmy podzieleni na 5 grup i  rozpoczęliśmy turniej kręglowy. Atmosfera wraz z upływającym czasem robiła się bardziej gorąca. Każdy z zawodników cieszył się z coraz więcej zdobytych punktów. Były brawa, okrzyki i śmiechy. Dla ostudzenia pozytywnych emocji zrobiliśmy sobie przerwę na kawę i pyszne ciasto, a pod koniec zawodów czekała na nas pizza. Te trzy godziny rywalizacji upłynęły w miłej atmosferze. Po podliczeniu punktów za wytrwałość i fajną zabawę wszyscy uczestnicy otrzymali nagrodę w postaci etui do kluczy.
Pewnie trochę zmęczeni, bo przecież nie często mamy możliwość wybrać się do kręgielni, ale za to w super nastrojach udaliśmy się do swoich domów.
Turniej ten przeprowadzony był zgodnie  z zasadami reżimu sanitarnego w związku z pandemią. Beneficjenci mieli założone maseczki, rękawiczki oraz dezynfekowali ręce.
Realizacja tego zadania była możliwa dzięki dofinansowaniu w ramach projektu „Pozytywne wsparcie”, za które w imieniu zarządu Koła PZN w Starogardzie Gd. pięknie dziękuję.


prezes Joanna Grabowska

Dodatkowe informacje