Werbeo

Rynek pracy jest dla wszystkich

TO MOTTO I MOTOR NASZYCH WSZELKICH DZIAŁAŃ

Szanowni Państwo,

Reprezentuję Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, która od ponad 20 lat działa na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami w Polsce.

Zwieńczeniem naszych działań było utworzenie jedynego, ogólnopolskiego portalu ogłoszeniowego, w pełni poświęconego aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami o nazwie Werbeo. Głównym celem Werbeo jest promocja idei zatrudniania osób z niepełnosprawnościami, poprzez świadczenie bezpłatnych usług wspierających ich wejście na rynek pracy. Jesteśmy przekonani, że Państwa codzienny kontakt i działalność na rzecz osób z niepełnosprawnościami, daje nieprzecenione możliwości w zwiększeniu Ich świadomości o możliwościach aktywnego poszukiwania pracy.

Efektywne korzystanie z portalu

Pragniemy dotrzeć do jak największej liczby osób poszukujących zatrudnienia i dlatego zachęcamy do polubienia naszej facebookowej strony WERBEO.PL

Deklarujemy tym samym, chęć publikowania treści związanych z Państwa aktywnością, za pośrednictwem naszych kanałów w social media

Zachęcamy Państwa do poznania naszych stron: Portalu Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami Werbeo (www.werbeo.pl) oraz Serwisu Informacyjnego Ogólnopolskiej Bazy Pracodawców Osób Niepełnosprawnych (www.obpon.pl) i przekonania się, że nasze działania są potwierdzeniem słów, które do Państwa kierujemy. Wierzymy, że połączenie naszych sił pomoże wielu osobom z niepełnosprawnościami wejść na rynek pracy i cieszyć się aktywnym uczestnictwem w życiu społecznym.

Będziemy wdzięczni za informację, czy zechcą Państwo wesprzeć naszą inicjatywę.

Magdalena Zawadzka

Manager Projektu WERBEO.PL

Życzenia Wielkanocne 2021 Człuchów

Na stole święcone, a obok baranek,
Koszyczek pełny barwnych pisanek
I tak znamienne w polskim krajobrazie
W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie.
Zielony barwinek, fiołki i żonkile
- Barwami stroją uroczyste chwile.
W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie,
Gdy wielkanocne na stole śniadanie.

Zdrowych i spokojnych
Świąt Wielkanocnych
życzy
Zarząd PZN KP Człuchów

Komunikat ws. spotkania integracyjnego

W tym roku ze względu na pandemię COVID-19 Zarząd Koła Polskiego Związku Niewidomych w Człuchowie, z przykrością informuje swoich członków i sympatyków, że spotkanie integracyjne na Dzień Kobiet w tym roku się nie odbędzie.

Spotkanie świąteczne

Zarząd KP PZN w Człuchowie zdecydował, że w związku z pandemią i wprowadzony przez Rząd lockdown, spotkania wigilijnego nie możemy zorganizować w tak uroczysty sposób jak co roku.
Członków koła zaprosiliśmy do naszego biura, każdego na określoną godzinę tam podzieliliśmy się opłatkiem, złożyliśmy życzenia świąteczne i każdy otrzymał upominek od Mikołaja.

Biała Laska 2020 Człuchów

Koło Powiatowe PZN w Człuchowie 11 października 2020 r. uczciło swoje święto - Międzynarodowy Dzień Niewidomych, które na całym świecie obchodzone jest od 15 października 1964 r.
Prezes Koła Tadeusz Wielewski serdecznie przywitał wszystkich przybyłych na spotkanie, które odbyło się w restauracji "Duet". W spotkaniu udział wzięło 40-osób.
W tym roku ze względu na epidemię "Covid-19", spotkanie odbyło się w reżimie sanitarnym, wszyscy uczestnicy byli w maseczkach i po dezynfekcji rąk zajęli miejsca przy stołach na dwóch salach, gdzie czekał poczęstunek i upominek.
Członkowie i ich przewodnicy chętnie uczestniczą w spotkaniach, bo jest to okazja do wyjścia z domu i podzielenia się własnymi doświadczeniami.

Dodatkowe informacje