Odwołanie wigilii 2021

Na posiedzeniu zarządu w dniu 16.11.2021 r. podjęliśmy decyzję o rezygnacji organizowania spotkania opłatkowego (wigilii). Powodem rezygnacji jest wzrastający poziom zachorowań na covid – 19 , i troska o zdrowie naszych członków.

Za zarząd

PREZES

Koła Powiatowego PZN Gdańsk

Jan Bąk

Kręgle i Nordic walking

Polski Związek Niewidomych Okręg Pomorski Koło Gdańsk organizuje grę w kręgle i chodzenie z kijkami (Nordic walking).

Chodzenie z kijkami (Nordic walking) odbywa się w każdy wtorek do 16.11.2021. Spotykamy się w siedzibie związku PZN na Jesionowej godz. 10:00 i wychodzimy na spacer. 

Gra w Kręgle odbywa się w każdą środę do 24 listopada 2021. Spotykamy się w galerii Metropolia Gdańsk Wrzeszcz w centrum U-7 o godzinie 10:00.

Chętnych zapraszam do uczestnictwa.

Z wyrazami szacunku Jan Bąk – prezes Koła Gdańsk. 

Ogłoszenie Biała Laska Gdańsk 2021

Spotkanie "Święta Białej Laski" odbędzie się w dniu 21.10.2021 r. o godz. 13:00 w restauracji "Hacjenda" Gdańsk Wrzeszcz ul. Partyzantów 46, na przeciwko siedziby Związku. Na to spotkanie zapraszamy członków Koła Gdańsk.

Na spotkaniu będzie poczęstunek (obiad, kawa, herbata i ciasto), będzie też przedstawiona działalność Koła.

Na spotkanie obowiązują zapisy najpóźniej do dnia 10.10.2021r. w siedzibie Koła Gdańsk lub telefonicznie pod nr 724888826 lub 583412683.

Koszt uczestnictwa w spotkaniu: 25 zł/osoba.

Za zarząd

PREZES

Koła Powiatowego PZN Gdańsk

Jan Bąk

GOT - badanie z osobami z dysfunkcją wzroku

Szanowni Państwo,

Gdańska Organizacja Turystyczna realizuje projekt "Zwiększenie dostępności oferty turystycznej Miasta Gdańska dla osób z niepełnosprawnością poprzez dostosowanie Informacji Turystycznej Gdańskiej Organizacji Turystycznej" współfinansowany ze środków z budżetu Skarbu Państwa. W ramach projektu doposażane będą Punkty Informacji Turystycznej, zmieniona zostanie strona www. Aby zrobić to w sposób odpowiednio dostosowany do osób z niepełnosprawnością wzroku, chcielibyśmy zapytać Ich o zdanie w tych kwestiach.

Szukamy do badań jakościowych 6 osób z dysfunkcją wzroku. Zależy nam przede wszystkim na osobach pod każdym względem aktywnych: zawodowo, wyjeżdżających, chętnych do poznawania świata, sprawnych pod względem korzystania z komputerów i internetu, angażujących się w działania społeczne, ale przede wszystkim wyjeżdżających, planujących wyjazdy. Podrzucam link do kwestionariusza rekrutacyjnego: kliknij tutaj. Rekrutacja nie musi iść tą drogą, może być również przez Państwa w kontakcie ze mną.

Tak jak wspominałam, badanie planujemy w tygodniu 13 - 18 września 2021 r. Jesteśmy elastyczni co do terminu i godziny. Miejscem spotkania będzie dostosowany i dobrze położony Hotel Scandic.

Badanie, o którym mowa, polega na tym, że gromadzą się osoby z tym samym problemem i wspólnie - pod kierunkiem moderatorki (w tym przypadku będę nią ja) - omawiamy dane zagadnienie zgodnie ze scenariuszem. Spotkanie jest nagrywane, ale nigdzie nie będzie publikowane. To forma robienia notatek do raportu dla GOT i Ministerstwa.

Bardzo dziękuję za rozmowę i wsparcie w rekrutacji. Niecierpliwie czekam na informację od Państwa. Służę swoim adresem mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  oraz telefonem: 793 097 711. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę pisać/dzwonić, mogę też przyjechać.

Pozdrawiam serdecznie, jesteśmy w kontakcie

Ania Puszkiewicz

Gdańska Organizacja Turystyczna

ul. Uczniowska 22, 80-530 Gdańsk

Oferta pracy

Dodatkowe informacje