KURSY JĘZYKOWE I WARSZTATY ROZWOJOWE ONLINE DLA OSÓB Z DYSFUNKCJĄ WZROKU

Trwa rekrutacja do drugiej edycji bezpłatnego projektu szkoleniowego online „Młodzi Sprawni Językowo”. Do udziału w projekcie zapraszamy osoby w wieku 14-45 lat zamieszkałe w miejscowościach do 30 tysięcy mieszkańców, które chcą poprawić swoją znajomość języka obcego oraz wzmocnić kompetencje miękkie. Uczestnicy wezmą udział w kursach języka angielskiego lub hiszpańskiego. Zajęcia będą się odbywać dwa razy w tygodniu po 90 minut w podziale na grupy według poziomu zaawansowania. Celem kursu jest podniesienie kompetencji językowych w klasyfikacji A1, C2. Podczas zajęć skorzystamy z materiałów dostosowanych do potrzeb osób z dysfunkcją wzroku. 

Warsztaty rozwojowe będą prowadzone przez coacha i obejmą następujący zakres tematyczny: samoświadomość, poczucie własnej wartości i umiejętność pracy w zespole. Uczestnicy poznają też efektywne sposoby na radzenie sobie ze stresem co pozwoli im z większą łatwością podejmować wyzwania życiowe i osobiste. Zajęcia odbywać się będą w małych grupach na platformie Zoom. Zapewnimy wstępne szkolenie informatyczne oraz wsparcie techniczne w trakcie projektu. 

Planowany termin rozpoczęcia zajęć - 13.09.2021 r. 

Dla osób zainteresowanych w dniu 26.08.2021 r. o godz. 17.00 poprowadzimy live na profilu fundacji na Facebooku. Serdecznie zapraszamy. 

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie projektu. 

https://www.sprawnijezykowo.strefai.org.pl/

Projekt finansowany jest ze środków Fundacji PZU.

Dodatkowe informacje