Obchody 70-cio lecia naszego stowarzyszenia

Informuję, że obchody 70-cio lecia naszego stowarzyszenia odbędą się 24 09 2021 roku. Uroczystości odbywać będą się w Sali BHP /duża sala/ w Gdańsku ul. Popiełuszki 6 - teren dawnej stoczni. Rozpocznie się o godzinie 11.00. Myślę, ze potrwa to max. 3 godziny. Planujemy, że uczestniczyć będzie w tej gali ok 100 osób - z zaproszonymi gośćmi. Po uroczystości planujemy poczęstunek.

Tak jak wcześniej mówiliśmy, po głównych obchodach planujemy zabawę we Wdzydzach dla ok 80 osób. Zapewniamy dojazd do Wdzydz i powrót do Gdańska. Kosz zabawy to ok 150 złotych od osoby / w tym transport,  uroczysta kolacja z zabawą, nocleg i śniadanie./ Koszt może być mniejszy. Wszystko zależy od środków, które ew. otrzymamy od sponsorów. Chcielibyśmy aby do 10 09 2021 podać nam kto chce jechać do Wdzydz. Mamy już sporo chętnych.

Jeżeli chodzi o dokładniejsze informacje to będziemy się zdzwaniać. Serdecznie pozdrawiam  Krysia Dziobek

Zapisy do 10.09.2021 pod nr. Tel. 724-888-846

Dodatkowe informacje