GOT - badanie z osobami z dysfunkcją wzroku

Szanowni Państwo,

Gdańska Organizacja Turystyczna realizuje projekt "Zwiększenie dostępności oferty turystycznej Miasta Gdańska dla osób z niepełnosprawnością poprzez dostosowanie Informacji Turystycznej Gdańskiej Organizacji Turystycznej" współfinansowany ze środków z budżetu Skarbu Państwa. W ramach projektu doposażane będą Punkty Informacji Turystycznej, zmieniona zostanie strona www. Aby zrobić to w sposób odpowiednio dostosowany do osób z niepełnosprawnością wzroku, chcielibyśmy zapytać Ich o zdanie w tych kwestiach.

Szukamy do badań jakościowych 6 osób z dysfunkcją wzroku. Zależy nam przede wszystkim na osobach pod każdym względem aktywnych: zawodowo, wyjeżdżających, chętnych do poznawania świata, sprawnych pod względem korzystania z komputerów i internetu, angażujących się w działania społeczne, ale przede wszystkim wyjeżdżających, planujących wyjazdy. Podrzucam link do kwestionariusza rekrutacyjnego: kliknij tutaj. Rekrutacja nie musi iść tą drogą, może być również przez Państwa w kontakcie ze mną.

Tak jak wspominałam, badanie planujemy w tygodniu 13 - 18 września 2021 r. Jesteśmy elastyczni co do terminu i godziny. Miejscem spotkania będzie dostosowany i dobrze położony Hotel Scandic.

Badanie, o którym mowa, polega na tym, że gromadzą się osoby z tym samym problemem i wspólnie - pod kierunkiem moderatorki (w tym przypadku będę nią ja) - omawiamy dane zagadnienie zgodnie ze scenariuszem. Spotkanie jest nagrywane, ale nigdzie nie będzie publikowane. To forma robienia notatek do raportu dla GOT i Ministerstwa.

Bardzo dziękuję za rozmowę i wsparcie w rekrutacji. Niecierpliwie czekam na informację od Państwa. Służę swoim adresem mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  oraz telefonem: 793 097 711. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę pisać/dzwonić, mogę też przyjechać.

Pozdrawiam serdecznie, jesteśmy w kontakcie

Ania Puszkiewicz

Gdańska Organizacja Turystyczna

ul. Uczniowska 22, 80-530 Gdańsk

Dodatkowe informacje