Wyjazd do Torunia

24.10.2021 r. korzystając z pięknej jesiennej pogody zorganizowaliśmy wyjazd do Torunia. Atmosfera była wspaniała, humor i radość nie opuszczała. Naprawdę wato organizować takie wycieczki. 

Dzień Białej Laski w Pucku 2021

15.10.2021 r. Koło powiatowe w Pucku obchodziło Międzynarodowy Dzień Białej Laski. Po rocznej przerwie radość z możliwości spotkania się była ogromna. Miło spędziliśmy czas.

Wyjazd rehabilitacyjny

W dniach od 09-12.09.2021 r. członkowie koła PZN w Pucku uczestniczyli w wyjeździe rehabilitacyjnym.

Święto organizacji pozarządowych

Jak co roku dnia 10 czerwca 2018 r. po raz trzeci w Pucku odbyło się Święto Organizacji Pozarządowych "Spełniaj marzenia na ziemi Puckiej". Do wspólnego świętowania zgłosiło się 42 organizacje z powiatu puckiego, a nasze koło reprezentowało 10 osób.

50 Lecie Koła Puck

W dniu 12.10.2017 r. w sali Dominika odbyło się spotkanie z okazji dnia Białej Laski oraz 50 Lecia powstania Koła Powiatowego PZN Puck. Podczas uroczystości osobom zasłużonym dla związku wręczono odznaki "Przyjaciel Niewidomego" oraz podziękowania za długoletnią współpracę, były gratulacje od władz okręgu oraz władz samorządowych i organizacji pozarządowych. Podczas spotkania można było skorzystać z symulacji orientacji przestrzennej osób niewidomych. Całą uroczystość uwiecznił zespół COLORED.

Dodatkowe informacje